Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria

  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria Bilbao oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Pierwszorzędna lokalizacja bardzo blisko muzeum. Znajdując się 3 km od 2-pokojowego apartamentu Bazylika katedralna św. Jakuba w Bilbao zaprasza zwiedzających i turystów.

W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę.

Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria oferuje również pełnowymiarową kuchnię.

Z tego apartamentu można w 25 min dojść do centrum miasta. Obiekt znajduje się w odległości kilku przecznic od najbliższego przystanku autobusowego Madariaga / Basabe.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria Bilbao
Apartamento Bio Exclusivo Con Mirador En Bilbao Y Aparcamiento Publico Gratuito
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento Bio Exclusivo Con Mirador En Bilbao Y Aparcamiento Publico Gratuito

8.7
Świetny 28 opinii
344 m od nieruchomości
USD 264 USD 238
za noc
Apartamentos 2K - Apartamento En Muelle Olabeaga
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamentos 2K - Apartamento En Muelle Olabeaga

8.1
Bardzo dobry 61 opinii
391 m od nieruchomości
USD 329 USD 296
za noc
Apartamento La Carola
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento La Carola

8.6
Świetny 132 opinie
431 m od nieruchomości
USD 133 USD 120
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Bilbao
    16 km

    Stacje kolejowe

    Santander Bus station
    2,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 17:00 do 21:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU00004802200006405900000000000000000000EBI01790,ESFCTU00004802200006405900000000000000000000EBI017909
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria akceptuje zwierzęta?
      Niestety Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Bilbao
    16 km

    Stacje kolejowe

    Santander Bus station
    2,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Akomodat En Apartamento Luminoso Junto Al Paseo De La Ria Bilbao

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij